Dom

Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8

Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd

Firma Qingdao Luhang, początkowo założona w 1988 r. Jako Marine Airbag Factory w Qingdao Luhang i zmieniona w Qingdao Luhang Marine Airbags and Fenders Co., Ltd w 2011 r., Poświęciła się opracowywaniu i produkcji morskich poduszek powietrznych i morskich błotników od ponad dwóch dekad.

Powierzchnia fabryki wynosi 56 000 m 2, a powierzchnia budynku to 21 000 m 2 . Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 3 milionów USD i środek trwały w wysokości 1,2 miliarda USD. Posiadamy pełną linię urządzeń produkcyjnych: mieszarkę gumową, gumową maszynę do rolowania, największe chińskie zbiorniki do wulkanizacji, największą maszynę do kontroli prasy, maszynę do przetwarzania pianki EVA, maszyny do kształtowania pianki i maszynę do rozpylania SPUA.

Przez te lata rozwoju, mamy pełną gamę morskich poduszek powietrznych i morskich błotników:

Ship Wystrzelanie poduszek powietrznych do startu statku i dokowania w stoczniach

Ratownictwo morskie Poduszki powietrzne do ratowania tonących statków lub usuwania przedmiotów spod wody

Inne poduszki powietrzne do specjalnych zastosowań

Pneumatyczne gumowe błotniki morskie do cumowania statków i doków

Piankowe błotniki morskie do cumowania statków i doków

Naprawiono gumowe odbojnice doku dla doków i nabrzeży

Morskie boje

Od początku koncentrowaliśmy się na innowacjach technologicznych. Dzięki zespołowi doświadczonych techników i inżynierów opracowaliśmy kilka zaawansowanych technologicznie produktów morskich i zdobyliśmy kilka drobiazgów. Zostaliśmy zatwierdzeni jako dostawca produktów Navy.

Jakość to nasza linia życia. Zapewniamy serwis "trzech gwarancji" (zwrot, naprawa i wymiana) na wszystkich naszych produktach w przypadku jakichkolwiek wad wynikających z problemów związanych z materiałem, produkcją, działaniem w warunkach normalnej eksploatacji i konserwacji.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Luhang

Ilość pracowników : 110~120

Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-8,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 50% - 60%

Przez ponad 2 dekady rozwoju od roku 1988, Qingdao Luhang doświadczyło szybkiego rozwoju z doskonałymi akceleracjami:

 • rok 1988: rozpoczął jako Jinan Haiying Marine Airbag Factory z 20 sztabami
 • rok 1989: zmieniono na Qingdao Luhang Marine Airbag Factory z 32 sztabami
 • rok 2002: wydano i rozpoczęto realizację "Poduszki powietrznej Qingdao Luhang do produkcji poduszek powietrznych i poduszkowców"
 • rok 2004: Wydano i rozpoczęto realizację "Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Factory Standard of Pneumatic Rubber Fender"
 • rok 2005: Zatwierdzony i certyfikowany przez ISO9001: 2000
 • rok 2006: Zatwierdzony i certyfikowany przez UKAS
 • rok 2008: Marirne Airbags i Marine Fenders zostały zatwierdzone przez SGS
 • rok 2011: nowa fabryka została ukończona i zmieniona na Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd ze 110 sztabami
 • rok 2012: dostarczono 12 odbojników pneumaitc w rozmiarze 3,3 x 6,5 m dla platformy wiertniczej Deepwater projektu Ocean Petroleum 981.
 • rok 2016: Zatwierdzony i certyfikowany jako dostawca dla marynarki wojennej
 • rok 2018: roczny wynik przebił 8 milionów dolarów

Usługowe

Luhang zawsze opierał się na "People First, Scientific Management" i tworzył ideę jakości skupiania się na klientach. Wszystko leży w interesie klienta, a zadowolenie klienta jest naszą zasadą. Zawsze jesteśmy posłuszni uczciwej współpracy, rygorystycznemu i praktycznemu, byciu uważnym i poszukującym doskonałości, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne uznanie publiczne w branży i wśród klientów.

Naszym celem jest zwrócenie naszym klientom profesjonalnego podejścia, zaawansowanego i rozsądnego projektu produktu, doskonałego rzemiosła i wyposażenia, wszechstronnego zarządzania naukowego, doskonałego produktu, idei "pierwszego klienta", doskonałej obsługi posprzedażnej.

Chcielibyśmy wyrazić poważną obietnicę naszym klientom, jak poniżej:

1. Wydajność gumy jest całkowicie zgodna z wymaganiami Międzynarodowego Pneumatycznego Błotnika Standard 17357: 2014 / "ISO17357: 2014".

2. Trwałość produktu: żywotność projektowa pneumatycznego gumowego błotnika wynosi 6-12 lat w warunkach prawidłowego transportu, przechowywania i użytkowania.

3. Okres gwarancji jakości wynosi 24 miesiące po dostarczeniu do kupujących. W okresie gwarancyjnym świadczymy usługi "trzech gwarancji" (zwrot, naprawa i wymiana) wszystkich produktów w przypadku jakichkolwiek usterek wynikających z problemów związanych z materiałem, produkcją, działaniem w warunkach normalnej eksploatacji i konserwacji.

Wykuwając siłę marki "Luhang" i tworząc genialną przyszłość, nawiązujemy bliższą współpracę z przyjaciółmi we wszystkich kręgach i wspólnie tworzymy wspaniałość przyszłości.

Firma Zespół