Dom

Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
Chiny Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8

Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd

Firma Qingdao Luhang, początkowo założona w 1988 r. Jako Marine Airbag Factory w Qingdao Luhang i zmieniona w Qingdao Luhang Marine Airbags and Fenders Co., Ltd w 2011 r., Poświęciła się opracowywaniu i produkcji morskich poduszek powietrznych i morskich błotników od ponad dwóch dekad.

Powierzchnia fabryki wynosi 56 000 m 2, a powierzchnia budynku to 21 000 m 2 . Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 3 milionów USD i środek trwały w wysokości 1,2 miliarda USD. Posiadamy pełną linię urządzeń produkcyjnych: mieszarkę gumową, gumową maszynę do rolowania, największe chińskie zbiorniki do wulkanizacji, największą maszynę do kontroli prasy, maszynę do przetwarzania pianki EVA, maszyny do kształtowania pianki i maszynę do rozpylania SPUA.

Przez te lata rozwoju, mamy pełną gamę morskich poduszek powietrznych i morskich błotników:

Ship Wystrzelanie poduszek powietrznych do startu statku i dokowania w stoczniach

Ratownictwo morskie Poduszki powietrzne do ratowania tonących statków lub usuwania przedmiotów spod wody

Inne poduszki powietrzne do specjalnych zastosowań

Pneumatyczne gumowe błotniki morskie do cumowania statków i doków

Piankowe błotniki morskie do cumowania statków i doków

Naprawiono gumowe odbojnice doku dla doków i nabrzeży

Morskie boje

Od początku koncentrowaliśmy się na innowacjach technologicznych. Dzięki zespołowi doświadczonych techników i inżynierów opracowaliśmy kilka zaawansowanych technologicznie produktów morskich i zdobyliśmy kilka drobiazgów. Zostaliśmy zatwierdzeni jako dostawca produktów Navy.

Jakość to nasza linia życia. Zapewniamy serwis "trzech gwarancji" (zwrot, naprawa i wymiana) na wszystkich naszych produktach w przypadku jakichkolwiek wad wynikających z problemów związanych z materiałem, produkcją, działaniem w warunkach normalnej eksploatacji i konserwacji.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Luhang

Ilość pracowników : 110~120

Coroczne wyprzedaże : 6,000,000-8,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 50% - 60%

Przez ponad 2 dekady rozwoju od roku 1988, Qingdao Luhang doświadczyło szybkiego rozwoju z doskonałymi akceleracjami:

 • rok 1988: rozpoczął jako Jinan Haiying Marine Airbag Factory z 20 sztabami
 • rok 1989: zmieniono na Qingdao Luhang Marine Airbag Factory z 32 sztabami
 • rok 2002: wydano i rozpoczęto realizację "Poduszki powietrznej Qingdao Luhang do produkcji poduszek powietrznych i poduszkowców"
 • rok 2004: Wydano i rozpoczęto realizację "Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Factory Standard of Pneumatic Rubber Fender"
 • rok 2005: Zatwierdzony i certyfikowany przez ISO9001: 2000
 • rok 2006: Zatwierdzony i certyfikowany przez UKAS
 • rok 2008: Marirne Airbags i Marine Fenders zostały zatwierdzone przez SGS
 • rok 2011: nowa fabryka została ukończona i zmieniona na Qingdao Luhang Marine Airbag and Fender Co., Ltd ze 110 sztabami
 • rok 2012: dostarczono 12 odbojników pneumaitc w rozmiarze 3,3 x 6,5 m dla platformy wiertniczej Deepwater projektu Ocean Petroleum 981.
 • rok 2016: Zatwierdzony i certyfikowany jako dostawca dla marynarki wojennej
 • rok 2018: roczny wynik przebił 8 milionów dolarów

Usługowe

Luhang zawsze opierał się na "People First, Scientific Management" i tworzył ideę jakości skupiania się na klientach. Wszystko leży w interesie klienta, a zadowolenie klienta jest naszą zasadą. Zawsze jesteśmy posłuszni uczciwej współpracy, rygorystycznemu i praktycznemu, byciu uważnym i poszukującym doskonałości, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne uznanie publiczne w branży i wśród klientów.

Naszym celem jest zwrócenie naszym klientom profesjonalnego podejścia, zaawansowanego i rozsądnego projektu produktu, doskonałego rzemiosła i wyposażenia, wszechstronnego zarządzania naukowego, doskonałego produktu, idei "pierwszego klienta", doskonałej obsługi posprzedażnej.

Chcielibyśmy wyrazić poważną obietnicę naszym klientom, jak poniżej:

1. Wydajność gumy jest całkowicie zgodna z wymaganiami Międzynarodowego Pneumatycznego Błotnika Standard 17357: 2014 / "ISO17357: 2014".

2. Trwałość produktu: żywotność projektowa pneumatycznego gumowego błotnika wynosi 6-12 lat w warunkach prawidłowego transportu, przechowywania i użytkowania.

3. Okres gwarancji jakości wynosi 24 miesiące po dostarczeniu do kupujących. W okresie gwarancyjnym świadczymy usługi "trzech gwarancji" (zwrot, naprawa i wymiana) wszystkich produktów w przypadku jakichkolwiek usterek wynikających z problemów związanych z materiałem, produkcją, działaniem w warunkach normalnej eksploatacji i konserwacji.

Wykuwając siłę marki "Luhang" i tworząc genialną przyszłość, nawiązujemy bliższą współpracę z przyjaciółmi we wszystkich kręgach i wspólnie tworzymy wspaniałość przyszłości.

Firma Zespół